Աշխատանքային օրերը և ժամերը: Երկուշաբթիից ուրբաթ, 09:00-18:00
Ֆինանսական համակարգի հաշտարարի գրասենյակն իր թիմը համալրելու նպատակով հայտարարում է մրցույթ՝ Պահանջներն ընդունող մասնագետ-իրավաբանի թափուր հաստիքի համար: Ստորև ներկայացվում են աշխատանքի պայմանները և աշխատակցին ներկայացվող պահանջները:
- Ընդունել Գրասենյակի հաճախորդներին, սպասարկել հեռախոսազանգեր, պատասխանել հաճախորդների գրություններին, տրամադրել համապատասխան խորհրդատվություն;
- Կազմել իրավական փաստաթղթեր, բողոք-պահանջներ, պահանջ-դիմումներ և այլ գրություններ;
- Հետևել ֆինանսական համակարգի ոլորտում իրականացվող օրենսդրական փոփոխություններին, այդ մասին իրազեկել թիմին, մասնակցել տարբեր իրավական քննարկումների;
- Իրականացնել խմբի ղեկավարի կողմից հանձնարարված այլ աշխատանքներ:
Նվազագույն պահանջներ
- Բարձրագույն կրթություն իրավագիտության ոլորտում (գերազանց առաջադիմություն ունեցողներին կտրվի նախապատվություն);
- Հայերենի գերազանց իմացություն, անգլերենի և ռուսերենի լավ իմացություն;
- Համակարգչային գիտելիքների առկայություն, MS Office փաթեթի տիրապետում;
- Աշխատանքային փորձի առկայությունը կդիտվի որպես առավելություն:
Անհրաժեշտ հմտություններ
- Թիմում աշխատելու կարողություն;
- Ճկունություն և նախաձեռնողականություն;
- Բանավոր և գրավոր հաղորդակցության կարողություն;
- Ժամանակի կառավարման հմտություններ;
- Համբերատարություն, շփման մեջ զսպվածություն;
- Կոնֆլիկտային իրավիճակները հարթելու ունակություն:
Նշված պահանջներին համապատասխանող անձինք կարող են իրենց ինքնակենսագրականներն ուղարկել ****@***.** էլեկտրոնային փոստի հասցեին՝ վերնագրում նշելով Պահանջներն ընդունող մասնագետ-իրավաբան: Խնդրում ենք ինքնակենսագրականներն ուղարկել միայն հայերեն: Այլ լեզուներով ուղարկված ինքնակենսագրականները չեն դիտարկվելու:
Դիմելու վերջնաժամկետը ս/թ հուլիսի 20-ն է: